1.jpgŚwięta już za pasem a Ty jeszcze nie masz choinki ? Przyjdź do Ramex ! U nas znajdziesz piękne, pachnące żywe choinki.

choinki.jpg Zapraszamy do Centrum Materiałów Budowlanych Ramex po choinkę !

b_800_600_0_00_images_news_2017_20171205_drabiny.jpgDrabina to nasz niezastąpiony pomocnik podczas prac budowlanych, remontowych, podczas naprawach usterek i różnego rodzaju awarii. Może też służyć na zewnątrz domu, podczas prac w ogrodzie lub np. do odnawiania elewacji domu.

b_800_600_0_00_images_news_2017_20171127_indywidualne.png  Nie zapomnij o skrzynce na listy. Dzięki niej będziesz miał gwarancję, że wszelkie przesyłki zostaną do Ciebie dostarczone, nawet podczas Twojej nieobecności.

4.jpg Klamki do drzwi nie tylko są podstawowym wyposażeniem, ale także stanowi jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych.

b_800_600_0_00_images_news_2017_20171020_przedluzacze-bez-bebna.jpgKolejną kategorią, w cotygodniowej promocji - 10 % z Kartą Stałego Klienta są przedłużacze.

nv.pngPrzestań martwić się wilgocią, brzydkimi zapachami i pleśnią gromadzącą się w niewidocznych miejscach. Wydajny system wentylacji to przede wszystkim zdrowe, czyste powietrze bez mikroorganizmów, grzybów, pleśni oraz typowych łazienkowych lub kuchennych zapachów.  

bejce.jpgKiedy chcemy odmienić barwę drewna, uwydatnić jego fakturę pomocna okaże się bejca do drewna. Drewno zyska nowszy, atrakcyjniejszy wygląd. Jako impregnacja i zabezpieczenie do drewna doskonale sprawdzi się lakierobejca.

tapety.jpgTapety to idealny pomysł kiedy bez większego wysiłku i nakładów finansowych chcemy stworzyć wyjątkowe, oryginalne wnętrze lub jeśli znudził się nam już nasze ściany i chcemy je odświeżyć.

PRZECINARKA.jpgJeśli planujesz remont np. w swojej łazience i chcesz samodzielnie go wykonać powinieneś dobrze się do niego przygotować.