W związku z dynamicznym rozwojem na rynku firma RAMEX poszukuje kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska:

· Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz zapleczu
· Dbałość o zieleń w biurach
· Mycie i dezynfekcję pomieszczeń oraz sprzętu
· Segregowanie odpadów zgodnie z przepisami
· Gospodarowanie i zamawianie środków czystości

Oferujemy :

· Stałe wynagrodzenie
· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Dodatkowe informacje:

· Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV na  z dopiskiem "Pracownik Sprzatający"
· Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
· Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Samodzielny/a księgowy/a

Poszukujemy projektanta wnętrz. Podejmiemy współpracę z projektantami.

Poszukujemy Kierowców kat. C, C+E transport międzynarodowy oraz krajowy.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, zorientowanej na wysoki poziom obsługi klientów, z podstawową znajomością zasad gospodarki magazynowej...

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Doradca Klienta, miejsce pracy Nowy Sącz, mile widziane osoba z znajomością branży budowlanej ...