W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy przedstawicieli handlowych z doświadczeniem w branży budowlanej, miejsce: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz,  Ref. PH/BUD...

OBOWIĄZKI:
-pozyskiwanie i obsługa klientów hurtowych i detalicznych oraz inwestycyjnych
-utrzymywanie długotrwałych oraz pozytywnych relacji z klientami
-sprzedaż oferowanego asortymentu w podległym rejonie
-udzielanie wsparcia szkoleniowego i doradztwa technicznego
-przygotowywanie ofert handlowych
-stała współpraca z zespołem sprzedażowym firmy.

WYMAGANIA:
-znajomości branży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
-doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
-łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
-nastawienia na realizacje powierzonych zadań
-zaangażowanie i komunikatywność
-umiejętność skutecznej sprzedaży
-czynne prawo jazdy kat. B

OFERTA:
-pracę w młodym dynamicznym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjny system wynagrodzenie uzależniony od wyników
-dodatkowe informacje:
-osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
-oferty proszę składać na adres , w tytule proszę podać nr Ref. PH/BUD
-informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".