Nawiązując do tradycji z lat poprzednich mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanym już po raz VI festynie "Buduj z Ramexem".

Impreza odbędzie się ostatniego dnia wakacji - 02 września 2007r. (niedziela) - w godzinach od 12.00 do 21.00, na terenie MIASTECZKA ROWEROWEGO przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Patronat nad wydarzeniem obejmie Prezydent Miasta Nowego Sącza, a zaszczycą je zaproszeni posłowie, goście specjalni i przedstawiciele władz lokalnych.

Powołując się na wcześniejsze doświadczenia możemy pochwalić się corocznym udziałem około 15000 mieszkańców Nowego Sącza i okolic, którzy również w tym roku podczas trwania festynu, poza uczestnictwem w atrakcjach programowych, będą mogli zapoznać się z produktami firm współpracujących z Ramex?em. Główną atrakcją festynu będą występy znakomitego śląskiego kabaretu "RAK" oraz zespołu "Chrząszcze". Ponadto zobaczą Państwo występy solistów, zespołów tanecznych BEST, FUNKI DOLS, B-BOYS BREAKERS, GANG BRUNETEK, oraz zespołu regionalnego SĄDECZANIE. Odbędą się również degustacje - dla starszych degustacja kiełbasek, a dla młodszej lodów. Najbardziej aktywni uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkursach - wiedzowych, plastycznych i sportowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Już dzisiaj mogą Państwo wziąć udział w jednym z tych konkursów. Na łamach "Dziennika Polskiego" pojawiają się artykuły o firmie Ramex z dołączonym kuponem zawierającym pytanie do tekstu. Wystarczy przeczytać artykuł, wypełnić kupon i wrzucić go do urny podczas trwania festyn. Do wygrania cenne nagrody!!!

Mamy nadzieję, że będą się Państwo z nami dobrze bawić.

Zapraszamy