b_150_100_16777215_00_images_zycieFirmy_2008_20080917_sf_3.jpg Centrum Materiałów Budowlanych "Ramex" zlokalizowany na Gorzkowie przy ul. Wiśniowieckiego 123C zaprasza w niedzielę 7 września, od godziny 12.00 do 21.00 wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic do "Miasteczka Rowerowego" przy ul. Nadbrzeżnej na VII niedzielny festyn "Buduj z Ramexem".

W programie występy dziecięcych zespołów artystycznych, przejażdżki kucykiem, gwiazdy wieczoru zespół "Siklawa", kabaret "Tadeusza Drozdy i Gabi Gold".

Ponadto pokazy tańca nowoczesnego, dyskotekowego, atrakcja sportowa "gigantyczne piłkarzyki", loty balonem, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych a także losowanie nagrody głównej w konkursie "Ramex udane zakupy".
Zapraszamy także na darmową degustację kiełbasek z grila i lodów "Koral".
Wstęp wolny.

Program festynu:

godz. 12.00 - rozpoczęcie festynu - przedstawienie propozycji programowych, informacja ogólna o konkursach i innych atrakcjach - muzyka z płyt
godz. 12.20 - występ grupy wokalno ? tanecznej TRALALINKI
godz. 12.25 - zespół TĘCZA oraz soliści : Natalia Górowska i Mateusz Bierut
godz. 12.50 - ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci i wyścigu na hulajnogach z przeszkodami - zapisy
godz. 13.00 - oficjalne rozpoczęcie Festynu godz. 13.10 - prezentacja Firm (1)
godz. 13.20 - występ zespołu tańca dyskotekowego ANGEL FACE
godz. 13.30 - konkurs dla dzieci do lat 12 - wyścig na hulajnogach z przeszkodami
godz. 13.50 - godz. 14.00 występ Mateusza Bieryta
godz. 14.10 - zespół tańca nowoczesnego KATHARSIS - I układ
- ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i wręczenie nagród,
- ogłoszenie konkursu indywidualnego dla dzieci do lat 15 oraz rodzinnego "skoki na skakance"
godz. 14.20 - początek przejażdżek na kucykach w siodle (do godz. 18.00)
- degustacja kiełbasek
- rozpoczęcie zawodów strzeleckich o "Puchar Prezesa Firmy RAMEX" (do godz. 18.00
- ogłoszenie konkursu dla dzieci do lat 12
- "wyścig na rowerach z rzutami do celu", występ Sióstr Szafrańskich i Mateusza Bieryta
godz. 14.40 - zespół tańca nowoczesnego KATHARSIS - II układ
godz. 14.50 - konkurs rodzinny 3 etapowy : "Pomylone tytuły, Zgadnij kim jestem, Jaka to melodia", występ formacji tanecznej FUNKI DOLLS - MOSiR w Krynicy
godz. 15.00 - występ Zespołu Regionalnego SĄDECZANIE,
godz. 15.30 - ogłoszenie konkursów: przenoszenie kleju i wyścigów w workach-zapisy
- konkurs dla dorosłych - przeciąganie liny
- losowanie nagród w konkursie "Ramex- udane zakupy"
godz.15.45 - występ formacji tanecznej FUNKI DOLLS - MOSiR w Krynicy występ zespołu tańca nowoczesnego JUMP STEP CREW
godz. 16.00 - występ sióstr: Klaudii i Kingi Złockich oraz Mateusza Bieryta
godz. 16.15 - prezentacja firm (II) - losowanie nagrody w konkursie Gazety Krakowskiej
godz. 16.30 - wytęp kabaretowy TADEUSZA DROZDY I GABI GOLD
godz. 17.30 - konkurs dla dorosłych : przenoszenie kleju
- konkurs rodzinny : wyścigi w workach na piasku
- prezentacja firm (III)
- degustacja kiełbasek
godz. 18.00 - występ zespołu folkowego SIKLAWA
godz. 19.15 - JUMP STEP CREW - II część występu Piotr Dobosz - pokaz walki
godz. 19.45 - prezentacja firm (IV)
godz. 20.00 - koncert zespołu EAST END
godz. 20.30 - zakończenie imprezy

Ponadto:
- loty balonem na uwięzi
- przejażdżki na kucykach w siodle (14.00 ? 18.00)
- kiełbaski (14.00 i 17.00)
- zawodu strzeleckie o "Puchar Prezesa Firmy RAMEX" (14 - 18.00)
- prezentacja samochodów marki: Mazda, Land Rover, Renault, Skoda
- atrakcja sportowa "GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI" - turniej (13.00-19.00)
- zjeżdżalnia dla dzieci