Tradycyjnie już jak co roku zakończył się XIV Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu. Prezydent miasta Ryszard Nowak oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Marta Jakubowska przekazali słowa podziękowania oraz pamiątkowe statuetki dla sponsorów i osób, które zaangażowały się w organizację XIV Jesiennego Festiwalu Teatralnego.

Wśród nich znalazła się też nasza firma jako promotor kultury i sztuki w Nowym Sączu. Podczas spotkania zaproszeni goście wysłuchali również koncertu Joanny Lewandowskiej-Zbudniewek, promującego koncertowy album artystki pt. "Moje podwórko".

Podczas tegorocznej edycji festiwalu publiczność miała okazję obejrzeć spektakle, w których występowali aktorzy: Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego z Nowego Sącza, Teatru "CAPITOL" z Warszawy, Teatru Lalek "RABCIO" z Rabki-Zdroju, Teatru "CO SIĘ STAŁO?!" z Limanowej, Teatru "BAJKA" z Warszawy, Teatru "KWADRAT" z Warszawy, Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Agencji Artystycznej "57" z Krakowa, Dziecięcej Grupy Teatralnej "CUDOKI-SZUROKI" z Nowego Sącza, Teatru "KOMEDIA" z Warszawy, Teatru "IMKA" z Warszawy, Teatru "NOWY" z Zabrza oraz Teatru "KAMIENICA" z Warszawy.