b_150_100_16777215_00_images_assets_logotypy_isover2.jpgCzy budują Państwo dom? Zachęcamy gorąco do udziału w trzeciej edycji konkursu Najcieplejszy Dom z ISOVER. Dzięki materiałom termoizolacyjnym naszej marki zyskają Państwo nie tylko oszczędności w kosztach ogrzewania na długie lata, ale i szansę na zwrot kosztu zakupionych wełen ISOVER.

Miło nam poinformować, że rośnie grono Klientów ISOVER odpowiednio przygotowanych do walki z zimą i rachunkami za ogrzewanie. Aby dołączyć do tych, którzy łączą komfort z oszczędnością, a dodatkowo zyskać szansę na zwrot kosztów materiałów izolacyjnych ISOVER, wystarczy zgłosić swój ocieplony dom do konkursu, korzystając z zamieszczonego poniżej formularza.

Szczegółowe zasady przedstawione zostały w dostępnym również poniżej regulaminie, gdzie znajdą Państwo informacje o tym, jak mierzymy skuteczność zastosowanej przez Państwa izolacji - bo zwycięstwo w konkursie nie jest kwestią szczęścia, tylko ocieplenia zapewniającego najlepsze parametry termoizolacyjne dachu, ścian i podłóg Państwa domu. "Najlepiej zaizolowani" uczestnicy II edycji zastosowali prawie 70 cm Super Maty w dachu skośnym!

 

Do pobrania dla chętnych do udziału w nowej, III edycji konkursu: