b_150_100_16777215_00_images_news_2013_ueFlag.jpg

Sukces firmy Ramex to przede wszystkim efekt pracy i zaangażowania naszej załogi.

 

Dlatego jednym z celów polityki personalnej firmy jest inwestowanie w rozwój ich kompetencji i umiejętności. Naszym pracownikom zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez bogaty program szkoleń. Szkolenia w ramach projektu są szkoleniami ogólnymi z zakresu m.in.: zarządzania, marketingu, sprzedaży, jakości, obsługi programów komputerowych, umiejętności interpersonalnych, procesów produkcyjnych.

W dniach 10-11 odbyło się szkolenie "Marketing Internetowy". Szkolenie było przeznaczone dla pracowników działów marketingu oraz kadry zarządzającej, dyrektorów i kierowników kluczowych działów przedsiębiorstwa odpowiedzialnych za obszar e-commerce. W trakcie szkolenia poznaliśmy wiele tajników działania firmy w Internecie - marketingu internetowego. Po szkoleniu zdobyliśmy wiedzę, z których narzędzi naprawdę warto skorzystać i jak poruszać się na rynku usług interaktywnych.
Dwa dni później odbyło się szkolenie z tematyki : "Zarządzanie Stresem". Szkolenie skierowane było do osób, które nauczyły się kontrolować i panować nad stresem - zarówno w pracy, jak i w codziennych sytuacjach.

 

b_150_100_16777215_00_images_news_2013_20130916.jpg