Kolejna Edycja Ramex Ski już za nami. W tym roku w dniach od 6 stycznia do 11 stycznia 2015 roku zaprosiliśmy przedstawicieli Firm aby razem, z nami wzięli udział w wyjeździe rekreacyjno - szkoleniowym we Włoszech.
Grand Hotel Biancaneve w Folgarii, w którym się zatrzymaliśmy, to otoczony wspaniałymi widokami hotel, który leży w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc widokowego płaskowyżu Folgaria. Miejsce to stanowi początek sieci wyciągów Folgaria Ski.
Każdy z zaproszonych gości miał do dyspozycji kryty basen z hydromasażami, zewnętrzne jacuzzi z wodą mającą 36 stopni, w pełni wyposażoną salę kongresową, solarium, bar w którym skosztować można było włoskie espresso. Podczas przerw na obiado-kolacje hotelowa restauracja serwowała dania kuchni regionalnej Trento jak i dania typowo włoskie.
Podczas Wyjazdu odbyło się szkolenie firmy Bolix oraz firmy Isover, podsumowanie roku 2014 r., ale przede wszystkim Zawody Narciarski o Puchar firmy Ramex.
Zwycięzcy Ramex Ski 2015w Kategorii Męskiej :
1. Michał Kuziel
2. Krzysztof Sowa
3. Stanisław Bryja
Zwyciężczynie konkurencji Slalom Gigant Kobiet Ramex Ski 2015 :
1. Bogusława Kazek
2. Anna Pašeňová
3. Jadwiga Wójcik
Każdy z zwycięzców otrzymał Puchar oraz Dyplom.
Gratulujemy Zwycięzcom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w wyjedzie i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.