1.jpg W dzisiejszym standardzie urządzania ogrodów, pojęcie kamień w ogrodzie pełni bardzo ważną rolę. Kamień w ogrodzie bez względu na rodzaj i miejsce zastosowania, jest elementem naturalnym, trwałym i ponadczasowym.

3.jpeg Zastanawialiście się kiedyś jak zagospodarować ścianę wokół kaloryfera lub sam kaloryfer? Mamy dla was kilka podpowiedzi.

 2.jpg Oświetlenie wnętrz w naszych domach odgrywa znaczącą rolę. Pozwala pracować, tworzy nastrój, inspiruje i relaksuje. Inne światło towarzyszy nam podczas posiłków, inne podczas wykonywania prac domowych, a jeszcze inne podczas odpoczynku. Światło potrafi pięknie stworzyć nastrój ale i pobudzić do działania. Przy użyciu światła nie tylko możemy osiągnąć efekt dekoracji pomieszczenia, ale także wpływamy na nasze dobre samopoczucie.

2.JPG Taras to przedsionek ogrodu, na którym możemy wypocząć, zjeść pyszny posiłek w gronie znajomych lub zrelaksować się przy dobrej książce i kawie po ciężkim dniu. By był trwały, należy go skutecznie zabezpieczyć przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

1.jpg Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne grillowanie będące świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.