3.jpeg Zastanawialiście się kiedyś jak zagospodarować ścianę wokół kaloryfera lub sam kaloryfer? Mamy dla was kilka podpowiedzi.

 2.jpg Oświetlenie wnętrz w naszych domach odgrywa znaczącą rolę. Pozwala pracować, tworzy nastrój, inspiruje i relaksuje. Inne światło towarzyszy nam podczas posiłków, inne podczas wykonywania prac domowych, a jeszcze inne podczas odpoczynku. Światło potrafi pięknie stworzyć nastrój ale i pobudzić do działania. Przy użyciu światła nie tylko możemy osiągnąć efekt dekoracji pomieszczenia, ale także wpływamy na nasze dobre samopoczucie.

2.JPG Taras to przedsionek ogrodu, na którym możemy wypocząć, zjeść pyszny posiłek w gronie znajomych lub zrelaksować się przy dobrej książce i kawie po ciężkim dniu. By był trwały, należy go skutecznie zabezpieczyć przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

1.jpg Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne grillowanie będące świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

r.jpg Twój dom na pewno potrzebuje niezwykłych mocy – takich jak trwałość i bezpieczeństwo. Wełna skalna ROCKWOOL użyta podczas budowania lub ocieplania domu potrafi więcej niż inne materiały izolacyjne – jest trwała, niepalna i zapewnia komfort akustyczny w pomieszczeniach.
Doskonałe właściwości termiczne sprawiają, że wełna Rockwool jest idealnym materiałem do izolacji domów, poddaszy, ścian działowych oraz ścian zewnętrznych. Prawidłowo wykonane ocieplenie ze skalnej wełny zapewni użytkownikom komfort termiczny, bezpieczeństwo i znaczne oszczędności.