2.jpg Nawbud to dynamicznie rozwijająca się firma w branży budowlanej specjalizująca się w innowacyjnych, niezawodnych technologiach i rozwiązaniach dla budownictwa. Na szkoleniu w dniu 03.08.2016 r. w siedzibie Firmy Ramex została przedstawiona oferta firmy Nawbud.  

 

 5.jpg        

 Fugenblech VB to nowoczesny system uszczelnień gwarantujący stuprocentową szczelność obiektu. Oferuje zwielokrotnione bezpieczeństwo w stosunku do konwencjonalnych  rozwiązań. Eliminuje wszystkie wady wynikające ze złego ułożenia taśmy, niepoprawnego łączenia poszczególnych odcinków. Aktywna blacha Fugenblech VB jest obustronnie  pokryta specjalna „aktywną” opatentowaną powłoką, której połączenie ze świeżym betonem zapobiega dyfuzji systemu blach szczelinowych Fugenblech VB. 

 
4.jpg        

 Masa trwale plastyczna to jednoskładnikowy, samopoziomujący zmodyfikowany polimerowo uszczelniacz znajdujący zastosowanie np. w uszczelnianiu budowli zgodnie z normą  DIN 18195 oraz jako uszczelnienie nakładane na dowolne powierzchnie pionowe jako membrana oraz do uszczelniania dachów, ścian i stropów a także do zalewania fugi  dylatacyjnej itd. 

 

 Dziękujemy Firmie Nawbud za szkolenie i zapraszamy ponownie.

 

1.jpg2.jpg3.jpg